Nautiskelin eilen illalla ladattavan vibran kanssa sängylläni. Otin oikein mukavan ja rennon asennon selälläni ja levitin hieman haarojani. Juuri sen verran, että sain vibran sisään. Valitsin sellaisen tykyttävän nopean rytmin vibraan ja vajosin toiseen todellisuuteen, eräänlaiseen nirvanaan. Orgasmien toistuvat aallot pyyhkivät ylitseni ja pilluni rytmikäs supistelu orgasmien kourissa sekoittui suloisesti vibran sykkivään värinään. Tänä iltana aion ottaa uusinnan. En edes yritä laskea orkkujen määrää. Annan niiden vain tulla toinen toisensa jälkeen.
Rentouttava sessio
tyynytelle
42313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
nautinnollisia hetkiä! :D
Kuinkas kävi?
samoissa merkeissä mutta otin mukaan myös nuolemista simuloivan violetin leluni. Siinä on yksi vahva kieli joka tekee pyörittävää lipomisliikettä. Annoin konekielen lipoa pilluni huulia ja ihan sieltä syvemmältäkin niin, että nesteet alkoivat irrota. Ensin tulee sitä kirkasta, hyvin liukasta nestettä ja sitten paksumpaa, varsinaista kiimanestettä. Sitten laitoin ladatun vibrani sisään pilluuni ja käyttelin yhtäaikaisesti vibraa ja konekieltä. Kylläpä teki hyvää. Huomasin siinä puuhaillessani, että lakana oli aivan töhryinen kiimamehutahroista ja se kiihotti minua entisestään. Hipelöin sormillani kuivuneita ja kovettuneita tahrakohtia lakanassa samalla kun vibra mylläsi sisälläni. Sitten otin konekielen pois ja laitoin klitalle pienen imusuppilon pumpatakseni tyhjiön avulla klittani suureksi. Läpinäkyvässä imusuppilossa klittani muuttui tummanpunaiseksi ja turposi uskomattomiin mittoihin. Oikeastaan se muistutti pientä ruusunnuppua - se oli niin kaunis sillä hetkellä.
Kun sulla on noin kivaa yksinäsi niin laittaa sellaisen filminpätkän tuosta toimituksesta kun me ei oikein vielä päästä sinun kertomuksen kanssa samoihin fiiliksiin joita sinulla on ja näköjään menee joka iltaiseksi puuhaksi. Me täällä oltaisiin vahvasti mukana sinun nautinnoissasi. Oltaisiin yhtä kiimassa kaikki ja sitten tyynytellään.