nikon-kamera

lisukkeineen tuottaa hyvan kuvan
kun ensimmainen lentokone kuvattiin
1912
kuvaamiseen kaytettiin nikon-kameraa
kukaan ei silloin aavistanut, etta
seka lentokone että nikon-kamera tulevat jokaisen ulottuville.
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Silloin heti

Äänestä
  • Aloittaja

    sun ajatus kulki sillon lujempaa kuin monen muun!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_53330 kirjoitti:

lisukkeineen tuottaa hyvan kuvan
kun ensimmainen lentokone kuvattiin
1912
kuvaamiseen kaytettiin nikon-kameraa
kukaan ei silloin aavistanut, etta
seka lentokone että nikon-kamera tulevat jokaisen ulottuville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu