Kepun Timo Kaunisto kyllästyi tylsään kepulaiseen muijaansa ja teki Matti Vanhaset! Entinen pihalle lasten kanssa ja uusi elämän rakkaus löytyi ihanista vihreistä!! Timo Kaunistolla tulee olemaan upea ura keskustassa;-)))) Voi tätä kepulaista perhe-elämää;-))))
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/IS Keskustajohtajalla suhde vihreiden kansanedustajaan/1135258803567?ref=tf_iHSuutisboksi_p1
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/IS Keskustajohtajalla suhde vihreiden kansanedustajaan/1135258803567?ref=tf_iHSuutisboksi_p1
Vastaukset 12
Vanhimmat
Persuille? Reittä pitkin Vihreisiin?? Mitä tekee Paavo Väyrynen ja Mauri Pekkarinen? Väyrynen nai persun?
Aluksi vaikuttaisi, että kepu ja vihreät ovat poliittisesti kaukana toisistaan, mutta näinhän ei ole. Molemmat liikkeet ovat poliittisia osto- ja myyntiliikkeitä, joten kaikki käy jos hinnasta sovitaan. Vihreissä on paljon nuoria ja nuorehkoja naisia, jotka kiinnostavat isäntäpuolueen onnettomia.
Peräkammarin lestapoika otti itselleen karvakainalon.
Sehän on tärkeintä elämässä.
ruoho on vihreämpää aidan takana;-)))) Ja luomu kiinnostaa;-))))
ja Vanhanen on kateudesta vihreä!!
vastenmielistä ja inhoittavaa! Me aitodemarit olemma sitä mieltä.
että vain homoilla on oikeus rakastaa ketä haluavat.
ps. Tarja on kanssamme samaa mieltä!
jyrkästi erimieltä kanssasi, antakaa kaikkien kepulaisten kukkia;-)) Tosin kun kepulainen rakastuu järkevään vihreään, niin se on sama kuin koiraslotta panisi kepulaista isäntää;-))
on samaa mieltä kanssasi;-)))))))) Heh-heh, omat koirat puree;-)))))
joppeli pippeli
Kirjoittanut: sonnimies / 22.9.06 / klo 20:22
"nyt jouko lähti peppuneitsyys"? . Meinasin kuolla nauruun. joko olematon "korpimetso" on syöty? hauskaa runkki-iltaa toivottaa SONNIMIES.
• Vastaa tähän viestiin
• Kerro kaverille tästä viestistä
• Ilmoita asiattomasta viestistä
• Joopa
Kirjoittanut: joo.. / 22.9.06 / klo 23:18
Minkälainen se sonnimies on? Niin, mahtaako olla mies, joka tykkää sonneista. Vai, onko sonneilla jotain mitä mies haluaisi itselleen. Kenties sonnimies on itsetunnon kohottamiseksi annettu nimimerkki. Tai, mahtaako olla peräti hanurimies. Joo, tai sitten tuntee vetoa lehmiin. Enpä tuota tiedä varmaksi, mutta aika hämärältä vaikuttava tyyppi kuitenkin.
• Vastaa tähän viestiin
• Kerro kaverille tästä viestistä
• Ilmoita asiattomasta viestistä
• hei bro
Kirjoittanut: jouko / 23.9.06 / klo 11:03
kyseinen henkilö omaa epäilyttäviä piirteitä kyllä... esittämäsi faktat hänen mahdollisesta seksuaalisesta suuntauksesta voivat aivan hyvin pitää paikkansa :S mahtaakohan nimimerkin takana olla edes "mies", vai puhummeko nytten vain keskenkasvuisesta uhmaiän omaavasta pullamuorista? joka tapauksessa hän-oli-mitä-oli omaa puutteelliset tiedot ja taidot metsästyksestä eikä hänen pitäisi kertoilla täällä viehtymyksestään karjaeläimiin... vai mitä mieltä olet?
pilvin pimein ja eivät tule hevillä loppumaan....
Olisiko Timo Kaunisto valittu kepujohtajaksi, jos tämä olisi tiedetty ennen puoluekokousta?
kuinkahan nyt Risto Autio voi ryhtyä ehdokkaakksi, itsehän hän saa tehdä mitä vain, mutta nämä muut on niin pahoja, saa nähdä pääseekö hän ollenkaan, uskon että ei valita.