Testaa onko kesä mennyt kosteasti onko homma hallinnassa,vai oletko alkkis joka tarvitsee tapojen muutosta,testaa onko muut väärässä ja sinä ainoa oikeassa www.apuavailla.com sivuilla testi.
www.apuavailla.com
2
463
Vastaukset
- tämäkin roskasivusto
tämäkin roskasivuston mainostaja taas liikkeellä
- suljettuja
tais paineet tulla liian koviksi ja pakko pisää sivut kiinni. toivottavasti veroottajan ja viranomaisten suuntaan ei jäänyt liikaa asioita avoimiksi eikä tullut huijattua ketään.
Pilotti jakso päätyy
Selvyydeksi vielä.Sivustoilla ei olla käytetty ketään hyväksi,rahaa ei ole kerätty,tai sen antamiseen yllytetty.Sivustojen ainoa tarkoitus oli auttaa niitä ihmisiä jotka arjesta ei välttämättä itse selviydy.Ja kaikki joka liittyi avunantoon on selvästi tekstissä ilmoitettu maksuttomaksi.Mutta ne jotka keräävät varoja yhdistysten turvin voivat katsoa peiliin ja esittää kysymyksen mihin menevät ne varat,monikaan avun tarvitsija ei niitä mitään saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan14771Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv634397- 433682
- 193332
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv343268Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h423103No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol453050- 452695
- 422455
- 452219