OnkoTotta?

Amerikkalaisten (kossuunmielletään paikkakunta)? Yrittäjällä maastakieltovienti 11.osavaltiossa.Ois mukava kun sais harrastajatkin tuoda autoja.
Tarina on se että poliisit syynäis sen jutut,kaikki kuulemma sen tietää p..vot.Ainakin kaupungintaholta jos edustaja?
1265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kutomalla voi kokeilla? Ainakin Joroisten ammattiyhdistys osti laatat hei! Automaattisesti kokoomuslaiset ainakin paikalla jossei mitään tapahdu. Miksei ihmiset vois kokeilla jotain muuta kun poliisit on ovella?
Harrastemäärä on vakio jos autot ajetaan kiinan kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olihämärä kirjoitti:

Amerikkalaisten (kossuunmielletään paikkakunta)? Yrittäjällä maastakieltovienti 11.osavaltiossa.Ois mukava kun sais harrastajatkin tuoda autoja.
Tarina on se että poliisit syynäis sen jutut,kaikki kuulemma sen tietää p..vot.Ainakin kaupungintaholta jos edustaja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu