oj oj

oj oj nopeuden rajoittimet löivät päälle tänään enää ei pääse junan kyytiin tai metron jotka kulkevat yli 60 kilometriä tunnissa ei kä myöskään moottorisoidun ajoneuon mikä kulkee yli 40kmh.
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nyt jos esimerkiksi kimmakaveri sattuu asumaan toisessa kylässä ja ainoa mahdollisuus on julkinen kulkuneuvo ja nehän porhaltaa kuin pirut. ja sillä sun kimmalla sattuu olemaan jalka 2 kuukautta kipsissä mites sitten toimit. ja matkaa on about 1000km

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt se sitte tapahtu kirjoitti:

oj oj nopeuden rajoittimet löivät päälle tänään enää ei pääse junan kyytiin tai metron jotka kulkevat yli 60 kilometriä tunnissa ei kä myöskään moottorisoidun ajoneuon mikä kulkee yli 40kmh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu