eilinen selviytyjät???

Kuka tippui eilisessä selviytyjissä??? Jäi suomen matsin takia kattomatta, harmittaa...
4697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Dave tippui

Äänestä
  • miksi? sehän oli niistä kaikista kivoin, ja vielä hyvän näkönenkin;) ah ne lihakset...

    Äänestä

  • survivor kirjoitti:

    miksi? sehän oli niistä kaikista kivoin, ja vielä hyvän näkönenkin;) ah ne lihakset...

    kivoin, ja parhaimman näkönen...se Rob on ärsyttävä, valehtelee kaikille ja kaikki uskoo...onneks se ei voita...

    Äänestä

Eihän eilen edes näkynyt Selviytyjiä??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ninja kirjoitti:

Kuka tippui eilisessä selviytyjissä??? Jäi suomen matsin takia kattomatta, harmittaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu