Terroristit tietävät missä asut

5144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yhteiskunta luo kyttäys mekanismeillaan pervojen paratiisia saatana!

Äänestä

veikkaan että tämäkin sivu on ansoitettu ja rkp, sekä supo tietää missä asut...

Äänestä

kp ja krp, kokoomus,sdp ja vihreät lisäksi tietävät missä asut..

Äänestä
  • Tietää muutenkin,et vitun väliä!

    YKSITYISYYS KUNNIAAN!!!

    Äänestä

minuutin hiljainen hetki ja sytytetään kynttilät yksityisyyden muistoksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


666+666 kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/mediait.shtml/arkistot/mediait/2010/08/1165898

Hys hys hiljaa teletapaista ja allaheista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu