ÄLKÄÄ OTTAKO KAUSI_INFLUENSSAROKOTUSTA....

AnssinJussi

Se sisältää sikarokotteen,Valtio haluaa päästä jo vanhentuneista rokotteista eroon hinnalla millä hyvänsä !

5

203

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kohta.

      Otan varmuudenvuoksi 10kpl.näitä rokotteita yht`aikaan jotta ei enään tarvitse osallistua toivotalkoisiin.

      • oltaisi

        tyytyväisiä siitä!!!!


        Tolvanen eduskuntaan.....


    • saadaan ihmisiin?

      Ajokortin hakijoille PAKOLLINEN skvaleeniruiske? Passinhakijoille PAKOLLINEN skvaleeniruiske? Puhallutusratsiassa PAKOLLINEN skvaleeniruiske, ja ruiskeesta kieltäytyminen tulkitaan samana kuin puhallutuksesta kieltäytyminen?

      Eräät tahot saavat kaikesta PAKOLLISESTA mielihyvää. Jos joku keksii että riittävä C-vitamiini olisi kansanterveydellisesti kannatettava, niin lisävitamiinistakin tehtäisiin PAKOLLINEN.

    • miun mielipide

      No eihän se mikään RUTTO olekaan. Kyllä sitä kerran vuodessa aina yksi kausiflunssa on hyväksi elimistön taistelijasoluille.

    • on vielä, ja minä aijon käydä
      ottamassa elämäni ensimmäisen
      (toivottavasti ei viimeisen) influenssa
      paketin, vaikkakin ilmankin on pärjännyt
      hyvin (siis rokotetta) näin aikuismaisena..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      124
      5191
    2. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      181
      4925
    3. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      69
      3379
    4. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      107
      2966
    5. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      24
      2282
    6. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      237
      1728
    7. Muistatko vielä minä vuonna tavattiin ekan kerran?

      Sun katse sulatti mut...
      Ikävä
      99
      1289
    8. Toivottavasti odotat minua

      Koitan järjestellä asiani niin, että voin olla kanssasi. On valtava ikävä sinua.
      Ikävä
      78
      1270
    9. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      74
      990
    10. Hurraa! Oon vihdoin vapaa J:stä

      Poistin numerosi, poistin chattimme. En halua sua enää enkä odota sulta mitään.
      Ikävä
      96
      927
    Aihe