UUTISIA

Huhtalassa kuulemma eläkeläis poliisi ampunut pienoiskiväärillä naapurin ikkunan rikki.Painetaanko viilasella?
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onkohan hänellä ollut luvallinen ase ja ampumaoikeus kunnossa? Eihän siinä mitään pahaa ja tuomittavaa ole ja kai sitä omalla pihallaan vähän ampua saa. Eri asia jos joutuu piritetyksi.

Äänestä

eläkeläinen on kyseessä? Oliko iltapäivälehdis?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiva nähdä kirjoitti:

Huhtalassa kuulemma eläkeläis poliisi ampunut pienoiskiväärillä naapurin ikkunan rikki.Painetaanko viilasella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu