koko palstan sörssineet painokelvottomaan kuntoon.Mikä ihme ajaa kirjoittajat jatkuvasti tälle linjalle eikä yhteistä säveltä vaan tunnu löytyvän?Luulisi jo että tämä nokertelu hiipuisi pikku hiljaa pois ja normaali keskustelupalsta nousisi jälleen omalle paikalleen.Nämä yhteenotot alkavat olla niin kaukaa haettuja aiheita että voisi kuvitella niiden olevan pelkästään aloituksia aloitusten vuoksi.Tosikirjoittajat alkavat olla kohta yhden käden sormilla laskettavissa joten heikolta näyttää.
Jopas taas olette
soromnoo
5136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mikä saa kirjoittajat hakeutumaan tällaiselle palstalle, jossa ei ole mitään hyvää, vain haukuttavaa. Silti tänne tullaan päivästä toiseen.
eihän täällä ole kuin yksi sairas paskiainen, joka haukkuu puskista rekattuja kirjoittajia.
enemmän kuin vain yksi.Taitaa sairaus levitä ympäristöön.
tämä on laajemminkin huuhaalla levinnyt pöpö, virus, bakteeri, tunkeutunut muidenkin soluihin ja saanut muutamat tarttumaan "negatiiviseen kynään". Ei yksi yksin pystyisi.
se sairas. tosin monta nikkiä siltä on jäähyllä.