No mutta miten

2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mites täydelliset nyt tollasta on tehnyt ja vielä toisilleen!?

Kai tähänkin jotenkin saadaan syyllisiksi Intia ja Israel.

Äänestä
  • Intia tuskin on tähän syypää, vaikka varmaan salaa onkin tyytyväinen kun vihollisella menee huonosti. Toisaalta juutalaiset on kyllä 99,9% varmuudella syyllistyneet tähän, koska ovathan ne aiheuttaneet sodat ja nykyisen lamankin. Eli jos on ongelma, niin syytä jutkua, koska erehtymisen mahdollisuus on äärimmäisen pieni!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt näin? kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/index.php?option=com_content&view=article&id=36020:pakistanin-tulvat-innostivat-ryoestelyyn&catid=35:ulkomaat&Itemid=6
Eihän muslimit tee rikoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu