Sampo vakuutus sössii

niillä ei sitten millään toimi tuo byrokratia:
hidasta, ennätysviive 6kk - toukokuun laskutus.
ainoa lohtu ovat kaarevat tytöt deskillä.
1248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

avopuolisoni ei korvaa minulle autosta vaikka hänen kuuluu. Poikani on tehnyt ilmaista korjausta siihen aina kun on tarvittu ja hän ei muuta kuin moittii. Ja nyt muutin omaan yksiöön olen eläkkeellä ja pankin kanssa naimisissa. Olen koettanut saada keskustelua sovinnolla ja ne mitä minulle kuuluu, ei mitään. Ostin tietokoneen ja yksikön hinta 509 euroa ei millään maksa vaikka on hänellä isompi eläke että pystyi korvaamaan.
Poikani huomasi kun olin hänen hyväksi käyttämä.Haluan sovinnolla omani taaaaarvitsen että saan maksaa pankille. Pitääkö mennä tuomarille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uros kirjoitti:

niillä ei sitten millään toimi tuo byrokratia:
hidasta, ennätysviive 6kk - toukokuun laskutus.
ainoa lohtu ovat kaarevat tytöt deskillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu