että harmittaa kun tuo häirikkö tuli vuosi sitten ja pilasi palstan. Ei kai voi toivoa ylläpidolta toimenpiteitä tuo häiriintyneen yksilön poistamiseksi. Huuhaa on nykyään Hullu-Palsta, kiitos mullin kumppaneineen.
Taas on todettava
niin se on
39208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
tuollaisin avauksin? Et edes itse ymmärrä?
mene muualle, jos sun on paha olla täällä. Ei me kaivata sun provoja ja sairaita tuotoksiasi.
Kuinka kauan aiot jatkaa tuota spämmäämistä, kun kerran jatkat kuitenkin. Eikö sua itseäsi kyllästytä tuo touhu?
sinä tämän palstan pilasit.
Narsistit syyttävät aina muita omista mokista. Sinä olet juuri sellainen reppana narsisti.
syyttelet ja narsisti olet.
On sulla vaikeaa itsesi kanssa. Olet ansainnut oman typerän seurasi.
juu, eihän täällä ole enää tilaa oikealle huuhaalle.
kuka tuli palstalle vuosi sitten, eli viime syksynä.....
kun kotko tuli tänne. Kolmisen vuotta. Siihen asti täällä oli pääasiassa hauskaa.
huonosti olet tutkinut. Kotka tuli paljon aiemmin. Viime kevääseen asti palstalla oli mukava jutella ja viettää aikaan. Sitten tuli mounlex ja palsta rupesi haisemaan paskalle ja haisee edelleen puskien aivopieressä sen minkä kerkiää. :D
viime vuoden kevääseen.
mitä? onko mulli ollu palstalla vasta muutaman kuukauden...muistelen muuta.
täynnä zombieta. Ei pelaa mikään.
vuodesta 2002 enemmän tai vähemmän kun Jippiin hiukan vastaavan tyylinen palsta alkoi hiipumaan.
Enpä ole Mounlexin nähnyt paljon palstalla riitelevän.
olet oikeassa,,,,
Kaikilla puskilla pelaa kaikki paremmin kuin sulla.
mulli on ollu täällä kuuleman mukaan vasta keväästä asti.
nikittömät ole sen huonompia kuin nikillisetkään.
Ilmaiseksihan me ollaan nikki saatu suomi24lta.
paljon kauemmin. Nimimerkki ehkä vuoden 2009 keväästä.
Minäkin alan kohta häiriköimään ja rähinöimään, jos ei kohta päästetä postia läpi!
virttä veisaat.
Laskekaa kuka on riidoissa useimman nikillisen kanssa niin näette kuka palstan pilaa.
kuinka monta nikkiä on jollain puskaidiootilla joka sekoilee täällä jatkuvasti.
eihän puskalla oo nikkiä..
sulla on? Miksi sanot nikittömiä idiooteiksi? Ovat monissa teksteissä sua viisaampia.
kenellä on useimman nikillisen kanssa riitaa. Nikillisiksi voi laskea myös ei rekatut mutta vakiot nimimerkit.
on liian helppo tapa. Kaikkihan se tuon neuvon mukaan osaa laskea.
Minulla on useita nikkejä ja huutelen puskistakin. Et saa tarpeeksi luotettavaa otantaa millään.
Kolme konetta, kaksi auki niistä mobiilissa ja jokaisessa viisi selainta auki jatkuvasti. Jauhan paskaa täällä.
Oikeastaan kotko on hyvä tyyppi.
90 % jutuistaan eli ainoa keino on tosissaan laskea nikilliset.
Mee kotko nukkumaan jo että jaksat taas huomena vatkata munia.
Näet kotkoja joka paikassa reppana.
Älä mäkätä sinut tunnetaan, helppo sieltä puskasta on valehdella.
Oletko kotko puskassa? :)
yli puolitoista vuotta kun mulli tuli ja sotki palstan. Ennen mullia täällä oli paljon vakkareita ja jutut oli hauskoja.
Mullin tulon jälkeen täältä on hävinnyt paljon vakikirjoittajia. Tämä on faktaa, sen näkee huuhaan keskusteluhistoriastakin! Turha kenenkään väittää vastaan!
se oli the eagles joka rupesi kaikkien kanssa rähinöimään puolisentoista vuotta sitten. Ja teki joka asiasta helvetinmoisen numeron. Oli suurinpiirtein jokaisen "kurkussa kiinni", jolla oli hiukankaan eriävä mielipide tai vaik musiikkimaku!
No, me ihmiset kun ollaan tällaisia, niin ainahan narsistille riitelykaveri löytyy. Joku yhtä raivopäinen tosikko jonka maailma järkkyy tuntemattoman pahasta sanasta niin, että mennään sitten Todellakin liian pitkälle.
Kai sen voi jonkin lievän mielensairauden syyksi laittaa?
kotkolta palaa hermo heti jos joku on vähänkään eri mieltä hänen kanssaan. Tyypillistä narsisteille.
Katsoin huvikseni TheEaglesin keskusteluhistoriaa niin jo kuudes viestinsä oli riitelyä ja mitä sitten puskista riiteli.
Jo oli näemmä nukkumaan mennessään laittanut tapaansa vittuiluviestin palstalle ja aamulla herättyään kiiruhtaa laittamaan myös. Onko hän niin tollo tosiaan, ettei ymmärrä olevansa palstan pilaaja?
enää mitään tajua.! Aivonsa eivät saa happea riittävästi.:-P
Niin tämänhän pitäisi olla rennon keskustelun paikka, jossa aihe on vapaa. Ei mikään v****lun paikka jossa nälviä muita. :(
Niin tämänhän pitäisi olla rennon keskustelun paikka, jossa aihe on vapaa. Ei mikään v****lun paikka jossa nälviä muita. :(