Kenen elämä voi olla tuollaista?

5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laittakaa aina lyhyt kuvaus videoihin. Minä ainakaan en jaksa aukoa sokkona videolinkkejä. Vajaaälyiset siloaivot viestivät pelkästään kuvilla ja videoilla, ja ne ovat sen takia yleensä jotain kuraa.

Äänestä

Normaalin ihmisen elämä voi olla tuollaista. OLET TYHMÄ

Äänestä
  • Normaalin juopon

    Äänestä

  • kyl-lä kirjoitti:

    Normaalin juopon

    kohta se juoppo on ovesi takana örisemässä. Odotappa vaan siitä. Ja anna sille sitten kiltisti viinaa tai muuten Seppo tulee opettamaan tapoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


supupummi kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=ePFV6zEtYo4&feature=related

En voi ymmärtää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu