paljonko olette voittaneet ?

uudesta wush cupitasta riihikuivaa rahaa tilillenne ?
onko monta uutta miljardööriä jo syntynyt ?
takooko talousrikollisen automaatti ropoloottori rahua tilillenne yötä päivää ?
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikka täällä kuinka paljon vittuillaan ja puukotetaan selkään, niin kaiken tuon jälkeen on näillä suolimuroselkäänpuukottajilla yksi ja sama piirre: jokainen haluaa udella miten hyvin valuuttakauppa toimii, vaikka lähettävätkin kyselynsä tuolla tavalla piilovittuillen. Eihän sitä voi lauman mielipiteestä poiketa, vaikka homma kiinnostaisikin, joten joutuu kysymään vittuilevalla tavalla.

Koettakaa nyt jo ymmärtää ettei teillä suolimuroilla ole asiaa noihin kuvioihin. Te olette oman tienne valinneet, ja se on ollut jatkuva selkäänpuukotus ja vittuilu. Nauttikaa siitä tiestänne, ja jatkakaa sitä ihan rauhassa. Ne puukotuksen vastapuolet ovatkin sitten oikeutettuja niihin muihinkin asioihin, mutta teidän ei tarvitse niistä tietää mitään.

Eläkää vaan siinä omassa maailmassanne jossa kaikki muut ovat tyhmempiä kuin te, ja jatkakaa sitä selkäänpuukottamista ja vittuilua, sillä sehän se teille lopulta sen hyvän mielen tuo.

Me muut jatkamme sillä aikaa omia asioitamme.

Äänestä
  • Kyllä viesti oli ihan silkkaa pottuilua vailla rahallista kiinnostusta sijoittaa Wish WC:n yhtään mitään.

    Kiinnostuksen aiheena on lähinnä se, kuinka pitkälle lammaslaumaa voi taluttaa - ja keriä samalla viimeiset villat - ennen kuin se viisain pässi havahtuu, että ei saatana.

    Tähän mennessä Wish WC on tarjonnut soittoa, laulua ja kauniita puheita. Kaikki tämä pääsymaksua vastaan. Meinaatko kauankin maksaa konserttimaksuja?

    Äänestä

oot Siwan hedelmäpelistä voittanu? Onko monta uutta tuulipukua tullu ostettua?Joko lapset on jääny kinini myymälävarkaudesta? Vituttaako ku vaimo käy muiden kaa köyrimässä,ku isäntä ei pysty :O Vituttaako ku naapureilla menee paremmin? Montako kertaa äiti sut pudotti ku olit pieni ????

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kunhan mietiskelen kirjoitti:

uudesta wush cupitasta riihikuivaa rahaa tilillenne ?
onko monta uutta miljardööriä jo syntynyt ?
takooko talousrikollisen automaatti ropoloottori rahua tilillenne yötä päivää ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu