Ei kukaan halua idiootteja tekemään isoja päätöksiä suomeen.
Myös kaikki raiskaajat ja piikki huume narkomaanit ovat per`s sutien keskuudessa hyviä ihmisiä?!
Kohta lähtee ne vaivaiset 5kpl.puupää edustajat pois loisimasta eduskunnasta.
Mutta ei saa enempää haukkua per`s suteja sillä se on sama kuin buuaisi paraolympialaisissa!
Myös kaikki raiskaajat ja piikki huume narkomaanit ovat per`s sutien keskuudessa hyviä ihmisiä?!
Kohta lähtee ne vaivaiset 5kpl.puupää edustajat pois loisimasta eduskunnasta.
Mutta ei saa enempää haukkua per`s suteja sillä se on sama kuin buuaisi paraolympialaisissa!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Se tyhmien puolueen kannattaja, kun tuollaisia kirjoittaa? Taitaa olla selvän Suomen ymmärtämisessä aika vakavia puutteita? On se hyvä,että tuo nyt tuli selväksi missä ne todella tyhmät äänestäjät ovat.
Täytyy ihan kysyä mitpä puoluetta aiot äänestää, että me tiedämme missä ne tyhmät todella on.
Kokkarepersut ovat ahneita ja itsekkäitä "yksityisyrittäjiä", jotka irvokkaasti ratsastavat muukalaisvihalla, vaikka itse lisääntyvät mitä monikulttuurisimmin yön mustien Afrikkalaisten, Thaimaalaisten ja Venäläisten kanssa.
Sekoomuksen alasiipi on työväestön etujen vastakohta, orjatyövoimaksi suomalaisia haluavia, kun se luksuselämä siellä tropiikissa monikulttuurisen perheen kanssa tulee kalliiksi.
Älkää unta nähkö rasvaiset pedofiilisedät, äänestämme teitä jaloillamme ja äänestyslippuun kirjailemme kauniisti Suomen työväestön oikeudenmukaisuutta ajavan , sen ainoa puolueen joka niin tekee: VASEMMISTOLIITON !!!!
vittuun suomesta.
meillähän on jo eduskunta täynnä idiootteja tekemässä päätöksiä.ja ketkun pääministerin tilalle tuli toinen
ketku pääministeri,jolla on jopa ketku aviomies.nää mäntit ajaa meidät konkkaan.
Niin ei niistä ole mihinkään älykkääseen toimintaan.
Ainoastaan nämä peräkammarin akattomat läskimahaiset luuseri alkoholistit osaavat uhota mutta eivät tee sitä kadulla koska pelkäävät saavansa turpiin mamulta.
En tietenkää äänestä muita kuin sosiaalidemokraatteja. He jakavat kaiken kauniisti tasan kaikkien kanssa. työtönkin saa rahaa ja ruokaa niin paljon kuin haluaa.
Niin mites se 90luvun lama silloin oikein hoidettiin demari paavon johdolla?
Ai niin köyhiltä tuet pois ja rikkaitten päitä siliteltiin.
tossa on laman tekijät. http://fi.wikipedia.org/wiki/Ahon_hallitus
nii yhy VPK:hon.
yhy yhy
oppositioon
.