Suomen Sisu paniikissa

Mäki-Ketelä laukaisee täyden lastin Suomen Sisun naamalle: http://blogit.yle.fi/a-tuubi/hapokasta-maahanmuuttokeskustelua

"Mäki-Ketelä heivaisi sisulaiset mielellään maahanmuuttokeskustelun ulkopuolelle."

Juha Mäki-Ketelä on JUMALA! Hän tosiaankin on koko Suomen Kansan The Päällikkö! Eläköön Mäki-Ketelä!
2113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mäki-Ketelä ei näemmä pelkää polttaa siltoja niiden suuntaan, joiden todellisen luonteen ja päämäärät "The Päällikkö" on vihdoin nähnyt kaikessa karmeudessaan. Nollatoleranssi sisulaisuudelle - siinä on asennetta! Mitä vastaavat Sisu-veteraanit Halla-aho, Lahtinen, Leino, Turkkila, Nieminen, Eerola ja muut?

Äänestä
  • Tämä on erinomaisen oikein. Sisulaiset ulos! Sisulaisia ei näillä lakeuksilla suvaita!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SS-Mann Brandt kirjoitti:

Mäki-Ketelä laukaisee täyden lastin Suomen Sisun naamalle: http://blogit.yle.fi/a-tuubi/hapokasta-maahanmuuttokeskustelua

"Mäki-Ketelä heivaisi sisulaiset mielellään maahanmuuttokeskustelun ulkopuolelle."

Juha Mäki-Ketelä on JUMALA! Hän tosiaankin on koko Suomen Kansan The Päällikkö! Eläköön Mäki-Ketelä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu