Muurarin tekonen

Vetävä uuni

Olin mieheni kanssa rakentamassa vapaa-ajan paikallemme uutta rakennusta, johon tuli iso uuni. Miehen kaverin yksi tuttu oli muurari,ja saimme hänet muuraamaan tuota uunia. Muurari iski silmänsä minuun, ja alkoi esittää minulle kahden kesken kiristystä, että jos haluatte toimivan ja vetävän uunin, niin minun pitäisi antaa pimppaa hänelle. Olin kauhuissani, enkä pystynyt tuttavuussuhteen vuoksi, enkä myöskään mieheni mustasukkaisuuden vuoksi puhumaan asiasta hänelle. Muurari jatkoi kiristystään..soitteli työpaikalleni jne. Lopulta suostuin hänen vaatimuksiinsa. Saimme vetävän uunin. Ja pakko tunnustaa olin myös kiihottunut lopulta siinä tilanteessa kun se tapahtui. Muurari otti minut niin rajusti, aivan toisin kuin "pehmeämpi" mieheni. Hän ei tiedä asiasta tänäkään päivänä.

2

1001

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saada...

      ..milloin mitäkin, ei liene mikää harvinainen tapaus kiristää emännältä pimppiä. Yleensä kiristyksen aiheena oli viinapullo teemalla, jos muuratessa suuta kuivaa, niin uunia lämmittäessä sitten silmiä kirvelee... Jos sitä pulloa ei piippua muuratessa kuulunut, niin muurari sujautti jossain välissä ikkunalasia muurauksen väliin ja uuni ei taatusti vetänyt. No, sillä pullollahan (tai pimpillä sitten..) vika helposti korjaantui, kun muurari käväisi katollla ja pudotti kiven savupiippuun. Aika velikultia!

    • hormi

      Mitäpä ei nainen tekisi vetävän uunin eteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4556
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      2089
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      162
      1492
    4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      1472
    5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      165
      1468
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      258
      1257
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      196
      1174
    8. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      203
      1112
    9. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      1037
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      63
      1011
    Aihe