Olen eläessäni nussinu kaikkea mikä liikkuu. Vieraissa on tullut käytyä niin usein etten pysy enää laskuissa mukana, mutta yksi asia vituttaa:
- Kävin kerran panemassa mun hyvän kaverini vaimoa.
Vittu, olis pitäny jättää tekemättä. Ei siitä mitään muuta ole seurannu kun vaan yksinkertaisesti vituttaa.
Panin hyvä kaverini vaimoa
8
3105
Vastaukset
- paha kaveri
mikä sua siinä vituttaa ..sekö, että petit hyvän kaverisi? Kuittaantusiko asia sillä, että hyvä kaverisi saisi panna sinun mahdollista vaimoasi?
- Vittu et vituttaa
> mikä sua siinä vituttaa ..sekö, että petit hyvän kaverisi?
Ehkä. En osaa sanoa mikä vituttaa, mutta vituttaa kuitenkin. - ruskaneitonen
"Vitulla"käyt,niin ei ihme jos v i t u t t a a.Hyi h......i näitä äijiä,hommaa ny jo pumpattava barbara,kun et naisia arvosta ja omat HIMOT vaan hyrrää.Taidat ollakin joku kaks,kolmekymppinen.Toivon sydämestäni,että sun kaveris PANIS sun mahdollista tyttö,-naisystävääs,sillä vaimoahan sulla ei missään nimessä voi ollakaan.Kuka tollasen kusipään huolis...Annahan hiukan arvoa ihmisille ja törkkää se "nakkis"vaikka puunkoloon,eiköhän himot lopu vähäksi aikaa..heh,heh..
- rhwtrrw
että kaverisi saisi tietää ja potkisi sua munille niin, ettei seiso ikinä!!!
Olen tullut itse petetyksi ja toivon tuota todella!!!- valtakunnan jim
Ei ole mikään ihme, jos eukkos paneskelee toisten jätkien kaa, kun olet tommonen vähä-älyinen yksilö.
- Kysyn vaan
Niin oliko?
- hallelujaa halulla
Jumala on antanut jätkille kyrvän sitä varten, että sen välityksellä jätkät nussivat ämmiä. Olet siis ainoastaan toteuttanut Jumalan tahtoa, ja kuolemasi jälkeen taivaan portilla Pyhä Pietari AIVAN VARMASTI laskee kyseessä olevan asian sinun hyvien tekojesi joukkoon - kukapa tietää, vaikka juuri sen ansiosta pääset Iankaikkisessa Elossa Taivaan Iloihin!
Jotta Taivasosuutesi varmistuisi, ehdotan, että nussit kaverisi muijaa vielä toisen ja kolmannenkin kerran. - hyvää päivää
panin hyvää kaveria!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 192595
- 441281
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70937Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää138915- 45861
- 59827
- 42806
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44785Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164762Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis134725