nainen sale ylöjärvi

tummat lyhyet hiukset,tänään n.puol 11 näin sut jälleen ja kyl oot kaunis:) harmi ku kassallasi luki viereinen kassa,taisit jopa huomata pettymykseni.olet upea
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitä sitten ? Miehet on ihan pöhköjä kun niillä on joku luulo että ihminen joka näyttää nätiltä olisi taivaalta pudonnut enkeli ? Ulkoinen on ulkoista ja enempää et toisesta tiedä. Miten voi pettyä kun toista ei edes tunne?
Ymmärtäisin pettymyksen jos kyseessä olisi joku johon olisi ihastunut ja ihastunut et voi olla vain nättiin ulkonäköön...minun mielestäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujostunut kirjoitti:

tummat lyhyet hiukset,tänään n.puol 11 näin sut jälleen ja kyl oot kaunis:) harmi ku kassallasi luki viereinen kassa,taisit jopa huomata pettymykseni.olet upea

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu