Arvoisa Lifestyle palsta. Pyydän anteeksi huuhaalaisten puolesta, sillä he itse eivät siihen kykene. Olikohan nyt aivan oikein tulla röyhkeästi toisten palstalle kuin katujyrä, tänne änkeytyen kysymättä teiltä lupaa, vieläpä perkele mainostaen huuhaa palstalla, että "NYT KAIKKI LIFESTYLE PALSTALLE". Perkele se on väärin, sanon minä! Olen huuhaalainen, rekattu, puska, joskus nälvijä. Mutta huuhaalla pysyn. Minun ykseyttäni eivät kaada jotkut häiriköt. Osaan häiriköidä vasta iskuja.
Tämän tulin sanomaan teille. Anteeksi vielä kerran huuhaalaisten hölmöilyt.
Pyydän anteeksi Lifestyle!
11
466
Vastaukset
- iloinen.
palsta oli tyhjä, joten no bad feelings...
- Yxitypy
Ensinnäkin kysymys, kenen toisten palsta tää on?
Mua ärsyttää kun usein saa lukea, miks tuut tänne MEIDÄN palstalle. Joka ikiselle suomi24 palstalle saa kirjoitella ihan kuka haluaa. Näitä palstoja ei omista kukaan.
Mutta se on ikävää, jos palsta menee siihen suuntaan, mihin huuhaa on mennyt :=((
Ai sinäkö pyydät anteeksi huuhaalaisten puolesta :=))- 5+4
Mistähän johtuu että mulle kirjoitetaan: Kiva kun tulit meidän palstalle.
Tottakai kaikille S24 palstoille saa kirjoittaa, mutta onko tervetullut, se on eri asia
- .....
kotka Perkele. sinäkö oot kaiken tämän häiriköinnin takana.
- sola"
..huuhaalaisilta, kun oot olevinas meiltä..samperin lifepuska
- Ketjun aloittaja!
daisari...
en oo life en oo live puska vaan ehta aito huuhaalainen HUUUUUUUHAAAAAAAAAAAAAN ihminen. SIISpä on tullut aika pyytää anteeksi Lifeläisiltä että HUUHAA loiset pilaa tämänkin kentän! Sanon loiset sillä loisiahan olette siirtymällä tänne ja imemällä huuhaa paskalaisia mukaanne. Hyi vittu teitä samallaisia. - toteaja.
Ketjun aloittaja! kirjoitti:
daisari...
en oo life en oo live puska vaan ehta aito huuhaalainen HUUUUUUUHAAAAAAAAAAAAAN ihminen. SIISpä on tullut aika pyytää anteeksi Lifeläisiltä että HUUHAA loiset pilaa tämänkin kentän! Sanon loiset sillä loisiahan olette siirtymällä tänne ja imemällä huuhaa paskalaisia mukaanne. Hyi vittu teitä samallaisia.ja sinä kuljet muiden huuhaalaisten mukana tekemässä huuhaa-palstalle ominaisia aloituksia.
Etkö itse huomaa....taidat olla pahasti sekaisin... - oooh-g
toteaja. kirjoitti:
ja sinä kuljet muiden huuhaalaisten mukana tekemässä huuhaa-palstalle ominaisia aloituksia.
Etkö itse huomaa....taidat olla pahasti sekaisin...ugh
- sola"
Ketjun aloittaja! kirjoitti:
daisari...
en oo life en oo live puska vaan ehta aito huuhaalainen HUUUUUUUHAAAAAAAAAAAAAN ihminen. SIISpä on tullut aika pyytää anteeksi Lifeläisiltä että HUUHAA loiset pilaa tämänkin kentän! Sanon loiset sillä loisiahan olette siirtymällä tänne ja imemällä huuhaa paskalaisia mukaanne. Hyi vittu teitä samallaisia...juu, siis sekopää oot. Kas kun et luule olevas prinsessa.. ;)
Ei täällä käy enää ketään jolta kannattaisi mitään anteeksi pyytää, sen kun jatkatte kuten mielitte.
Täytyy kyllä todeta että näyttää tämä ihan samalta kuin huuhaalla. Liian ADHD:ta mun makuun...- Tervas
Huudetaan porukassa "kyrsele", että koko maailma kuulee...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "974339Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293243No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452360- 351368
- 10979
- 152976
- 6904
- 20864
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12852- 26805