suututtaa EU:ta - barbaarista totesi Barroso.No niinhän se on meistä,mutta ihan normaalia muslimeille.
Mutta tämä on kuitenkin kaikessa julmuudessaan hyvä asia,sillä uutisia katsoi äsken valtava määrä suomalaisia ja juuri tällaiset asiat vain lisäävät inhoa ja vihaa muslimeita kohtaan,sekä yhä suurempi osa alkaa vastustamaan musujen päästämistä tänne.
Ja näitä jutuja tulee aina lisää.
Mutta tämä on kuitenkin kaikessa julmuudessaan hyvä asia,sillä uutisia katsoi äsken valtava määrä suomalaisia ja juuri tällaiset asiat vain lisäävät inhoa ja vihaa muslimeita kohtaan,sekä yhä suurempi osa alkaa vastustamaan musujen päästämistä tänne.
Ja näitä jutuja tulee aina lisää.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ruotsissa parvekeilta putoilevien nuorten naisten määrä on kasvanut, Naiset ovat muslimitaustaisia jotka ovat "hairahtuneet" seurustelemaan valkoihoisen pojan kanssa! Poliisi on voimaton näiden kunniamurhine edessä....eivät halua /pysty tutkimaan....Koska alkaa Suomessa tämä touhu!?
Onko Islam ihanaa?!
ettei tuo ole ensimmäinen eikä viimeinen. Miksei sitä vaan ammuta, hirtetä tai myrkytetä?
Allahin armosta annetaan mahdollisimman monen miehen nauttia naisten tappamisesta. Heillä on oikein viralliset kivimitat, jotta teloitettava ei kuole liian äkkiä. Antaa vaan hitaasti murskaantua, kun mieslauma innoissaan heittelee ja kehuvat Allahin suuruutta. Himot nousevat, jos teloitettava nainen on raiskauksen uhri.
http://www.youtube.com/watch?v=fZ4bHBdCJwM
huorilla on joka maassa omat hankaluutensa se ei ole juhlaa missään.
hirttäminen, ampuminen tai myrkytäminen se ei näytä vahingolta! Göteborissa muslimit kunniamurhasivat jopa ruotsalaisen tytön....syy seurusteli muslimi pojan kanssa....lehdistö vaikenee täysin...ajattele missä ajassa elämme...tiedän tämän koska sukulaiseni poika asuu siellä ja tietää tapauksen...hän on raivoissaan lehdistölle koska se ei hiiskahda sanallakaan asiasta!
Onko öljyrahat niin "makeita", että niillä ostetaan lehdistön ja mediankin palvelmaan muslimien päämääriä!?
Suomessakin tuntuu olevan sama meno päällä......media ostetaan rahanvoimalla puhumaan islamin autuudesta! Nyt suomalaiset herätys!
mikäs se toinen osapuoli oli mielestäsi...viatonko!?
Paksitanissa nuori tyttö raiskattiin kadulla.....oikeuden päätös oli....miksi meni kävelemään kadulle??!!
Voi Akrab Julin oletko sekopää!?
ranska suuttui ja mustaks muuttui.
4. Moos. 15:36 "Silloin koko seurakunta vei hänet leirin ulkopuolelle, ja he kivittivät hänet kuoliaaksi, niinkuin Herra oliMoosekselle käskyn antanut."
Hoos. 14:1 "... he kaatuvat miekkaan, heidän pienet lapsensa ruhjotaan, ja heidän raskaat vaimonsa halkaistaan."
Vanha Testamentti oli lakiliitto!
3.Moos.20:10 Jos joku tekee aviorikoksen toisen miehen vaimon kanssa, jos hän tekee aviorikoksen lähimmäisensä vaimon kanssa , hiin heidät, sekä avionrikkoja mies että-nainen , rangaistakoon kuolemalla.
Huomaatko eron molemmat saivat rangaistuksen......nyt on uUusi Liitto ja uusi aika.....armonaika...syntiselle naisellekin sanottiin (Jeesus) mene äläkä enää syntiä tee, ettei sinulle jotain pahempaa sattuisi! Tällä Jeesusu tarkoitti, että ihminen helposti paatuu, jos/kun on kovakorvainen Jumalan sanalle!
Allah on kuujumala ja sen kuukin on vain puolikuu! Meidän Jumalaamme verrataan aurinkoon kun se täydeltä terältä paistaa....valoa ja elämä alkaa virrata .....
olisi muuttunut?
:D
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9309221
Et tunne Raamattuasi...Lue Vanha Testamentti Jeremia 31:31 Katso päivät tulevat, sanoo Herra, jolloin minä tee Israelin heimon ja Juudan heimon kanssa uude liiton;
EN sellaista liittoa kuin se, jonka minä tein heidän isäinsä kanssa silloin, kun minä tartuin heidän käteensä ja vein heidät pois Egyptin maasta, jonka liittoni he ovat rikkoneet, vaikka minä olin ottanut heidät omikseni, sanoo Herra.
Vaan tämä on se liitto, Minä panen lakini heidän sisimpäänsä ja kirjoitan sen heidän sydämiinsä; ja niin minä olen heidän Jumalansa, ja he ovat minun kansani. Silloin ei enää opeta toinen toistansa eikä veli veljeänsä sanoen:"Tuntekaa Herra". Sillä he kaikki tuntevat minut, pienimmästä suurimpaan, sanoo Herra ; sillä minä annan anteeksi heidän rikoksensa enkä muista heidän syntejänsä.
Miksi he tuntevat Herransa...syy on siinä että hän pelastaa ja vapahtaa ihmisen, jonka jälkeen ihminen on todellisesti vapaa! Sillä vapauteen Kristus vapautti meidät!
Tämä sama asia kerrotan Uuden Testamentin puolella Hebrelaiskirje 8:8 eli se on tarkoitettu myös sinulle!
Uusi Testamentti on se uusi liitto ja Vanha Liitto ei ole enää voimassa!
Islamilla on näitä kunniamurhia sun muita ne eivät ole kuuluneet meille koskaan.....Islam tunnetaan hedelmistään! Onko ne sinusta hyviä...haluatko maistaa? Et varmasti....
http://fi.wikipedia.org/wiki/Psykoosi
nautiskellen tätä kivitystuomiota, hän onkin sitten ainoa koko suomessa joka puolustaa moista rituaalia.
Islamin lain mukainen, pulinat pois.
ei muuten noin typerää lausetta voi kukaan kirjoittaa:(
Asianajajan mukaan kivitystuomion saanut Sakineh Mohammadi Ashtiani kidutettiin tunnustamaan! Tämä nainen on ollut jo neljä vuotta odottamassa kärsien kiduttamisesta tuomiotaan. Hänen poikansa ovat vedonneet jopa paaviin, kun oma muslimimaa ei auta! Sairasta!!! Sinunlaisesi - Hannele K - juuri eivät välitä yhtään ihmisarvosta. Onnea sinulle sitten, kun joudut ITSE lopullisen tuomarin eteen.
"Kivitystuomion saanut iranilaisnainen kidutettiin antamaan tunnustus televisiossa, naisen asianajaja sanoi brittiläiselle Guardian-lehdelle torstaina. Iranin televisiossa lähetetyssä haastattelussa Sakineh Mohammadi Ashtianiksi esitelty nainen myönsi tappaneensa aviomiehensä yhdessä tämän serkun kanssa. Ohjelmassa naisen kasvot oli sumennettu ja ääni muutettu.
Asianajaja Houtan Kianin mukaan Mohammadi Ashtiania pahoinpideltiin ja kidutettiin, kunnes hän suostui astumaan kameroiden eteen tekemään tunnustuksen. Ihmisoikeusjärjestö Amnesty International arvelee, ettei Iranin viranomaisilla ole todisteita naista vastaan. Mohammadi Ashtiani on 43-vuotias kahden lapsen äiti. Häntä syytettiin alun perin aviorikoksesta, josta häntä uhkaa kivitystuomio."
Kaunis nainen ja äiti tämä Sakineh Mohammadi Ashtiani. Facebookissa on hänestä tehty sivusto.
Äläs Hannele mee jakamaan persettä vieraille, on meinaan lähitulevaisuudessa kivitys meilläkin arkipäivää
yksi potentiaalinen terroristinsynnyttäjä vähemmän.
muslimit voisivat kivittää kaikki toisensa.
eikä tarvitse armahdusta.