Ootteko olleet terveinä ;) siellä helsingin kellokoskella, häh häh hääääää....
Mitäs muuta tänne Suomen suurimpaa?
HÖPÖLÄÄN
3145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Himmeä hörhö on päässyt avohoitoon. Eikös ole mukava olla pitkästä aikaa ihmisten ilmoilla ? Muista ottaa lääkitys aina niinkuin soviten lääkärin/ psykologin kanssa.
lähinnä tarkoitat teidän höpölän hörhöjen ilmoilla. Sulla ei sen lääkityksen otossa ongelmia ole, käsi käy purkista suuhun unessakin.
Tää hesa on pikku kylä! Koko maan asukkaat tarvitaan, et saadaan aikaan pikku kaupunki karttaan. Hesassa lienee maan sairaimmat ihmiset ja niistäkin vain pikku osa saa ammattiapua. Lisäksi hesassa päätettiin SULKEA maan paras hoitoyksikkö, jossa moni JULKKIS on ollut huilaamassa vuosian varrella. Nyt se sairaala on TYHJILLÄÄN ja potilaat kadulla. Hyvä hesan herrat. Toivottavasti joku lauma höpöjä tekis ison keikan vaikka eduskuntaan ja käyttäisivät sitä vessana, johon rakennus sopii hyvin. LOMALTA palanneet edustajat vois jatkaa lomaa taas ja syyntakeettomat pääsis päiväks pariks hoitoon.