Ollilasta kok presidentti

Mahtaa niinistöä v-tuttaa kun Jorma kiilaa kärkeen!
No, yhtä kapeaharteisen saamme joten mitään ei menetetä;-)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

seuraava presidentti ole demari.
Se on parasta.

P.s. Niinistön kansansuosio kasvaa, koska hän ei yritä presidentiksi pyrkydyydellä, kuten
Heinäluomat ym.

Äänestä

Ollila on Kepulainen. Haluatko Kepulaisen presidentin. Voisin minäkin äänestää Jorma Ollilaa, mutta jos ei ole Jorma Ollilaan niin äänestän Sauli Niinistöä, koska parempaakaan ei ole tiedossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pressapeli kirjoitti:

Mahtaa niinistöä v-tuttaa kun Jorma kiilaa kärkeen!
No, yhtä kapeaharteisen saamme joten mitään ei menetetä;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu