Polta koraani joka viikko ainakin

Ja tee se muslimi naapurisi silmien edessä jotta hän tajuaisi muuttaa pois Suomesta!
Totaalisen turhia elättejä haalitaan Suomeen pilaamaan kehitystä.
16146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Onko taikauskoinen esineiden polttaminen kehityksen merkki? Jos on, niin eipä ole paljonkaan arvoista.

Äänestä
  • kysyä muslimeilta kun noin ottavat herneet nenuun,rovioon sanon minä.

    Äänestä

  • . kirjoitti:

    kysyä muslimeilta kun noin ottavat herneet nenuun,rovioon sanon minä.

    Käsittääkseni moni SUOMALAINEN EI-MUSLIMI tälläkin palstalla ylistää toisten uskontojen pyhien kirjojen tai esineiden suorastaan rituaalinomaista tuhoamista. Ei osoita minkäänlaista länsimaista ylevyyttä. Herne nenässä melkein jokaisella.

    Äänestä

  • Jjeeves kirjoitti:

    Käsittääkseni moni SUOMALAINEN EI-MUSLIMI tälläkin palstalla ylistää toisten uskontojen pyhien kirjojen tai esineiden suorastaan rituaalinomaista tuhoamista. Ei osoita minkäänlaista länsimaista ylevyyttä. Herne nenässä melkein jokaisella.

    Niin minäkin sanon,koraanin polttamisessa ei ole mitään vikaa,vika on kilipäiden päässä jotka suuuttuvat siitä.

    Äänestä

  • . kirjoitti:

    Niin minäkin sanon,koraanin polttamisessa ei ole mitään vikaa,vika on kilipäiden päässä jotka suuuttuvat siitä.

    On arkojen harrastus.

    Äänestä

  • Minkä kehityksen? Sinä ainakin olet kehityksen este niinkuin minäkin, jolla on herne pakoputkessa.....

    Äänestä

Nyt kansanliike käyntiin ja ajetaan kaikki muslimit lopullisesti pois Suomesta.

Ne eivät kunnioita Suomalaisia,ainoa mitä ne tekevät on varastelu,raiskaus,ryöstely ja terrorismi.

Miksi Suomalaisten pitäisi maksaa näiden täiden hyysäämisestä?

Äänestä

Kun niitä ostat ja polttelet kirjan tekijä saa rahaa jolla se painaa aina vaan lisää niitä. Kohta riittää ilmaiseksi jaella hihhuleille. Poltettavat koraanit on varastettava suoraan painosta ja näin tehtävä niiden painamienen kannattamattomaksi.

Äänestä
  • Ihan sama, jos kehottaisit ryöstämään paskahuussin(sontaa). Olispas komeat lööpit " TÖRÖSEN ULKOHUUSSI TYHJENNETTY YÖLLÄ, MISSÄ KAIKKI P....A?

    Äänestä

jotta rauha säilyisi maailmassa - nämä maailman tärkeimmät asiat pitää pitää tasapainossa!

Äänestä

milähän tavalla satukirjan polttaminen parantaa maailmaa ?
Koraanin polttaminen voi aktivoida äärimuslimit terroripuuhiin. Sitten ei ole kenelläkään kivaa.

Äänestä
  • Länsimaisten maalisten ihmisten on hyvä avata silmänsä ja huomata että kaikki ihmiset eivät ole samanlaisia. Parempi että muslimit riehuvat siellämissä riehuvat ja länsimaat huomaavat ettei niitä pidä laskea tänne.

    Äänestä

  • 26 kirjoitti:

    Länsimaisten maalisten ihmisten on hyvä avata silmänsä ja huomata että kaikki ihmiset eivät ole samanlaisia. Parempi että muslimit riehuvat siellämissä riehuvat ja länsimaat huomaavat ettei niitä pidä laskea tänne.

    tulta munille !

    Muslut Muslumaihin ja sitten kunnon PAUKKU !

    Äänestä

koivu klapia takassa ja nautin muutaman konjakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksi kpl. kirjoitti:

Ja tee se muslimi naapurisi silmien edessä jotta hän tajuaisi muuttaa pois Suomesta!
Totaalisen turhia elättejä haalitaan Suomeen pilaamaan kehitystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu