Niin että kun tuossa Halloween (2007) kun ne kuvaa sen michaelin lapsuutta, niin miten siinä voi olla kaikkee modernia tavaraa jne, kun kerran michael on syntynyt 1957..?
En ymmärrä, Halloween (2007)
4
566
Vastaukset
- plää
kaikkee porukka kelaa..
- Irvoitus
Ai niinku esim?
- Fiola
http://horror-movies.wikia.com/wiki/Judith_Myers_(Remake_Timeline)
"On Halloween night, 1990..."
Vuoden 2007 versio kertoo vuodesta 1990. - halloween6
Mä oon aina kannattanu alkuperästä! Ja oon aina ollu sitä mieltä et toi alkuperänen halloween on parempi. Mut eilen ku katoin ne molemmat ni uusimmassa oli selitetty kaikki paljon paremmin ja kaikist isoin plussa tulee siinä et siiin kerrottii michaelin lapsuudesta! Ainoo huonompi asia uudemmassa oli se et päähenkilö oli paljon huonompi, pikemminki ärsyttävä. Rehellisesti sanottuna alkuperänen on TYLSÄ verrattuna uusintaversioon!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825067Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813636SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt502661SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun162378SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412296Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1012222Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan732084Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja912045Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211566