Mitä mieltä, onko pillun ulkonäöllä väliä teille miehet..esim. sisemmät häpyhuulet ja niiden koko...vaikuttaako haluttavuuteen mitenkä paljon... mielipiteitä..?
pillun näöllä väliä...?
heisi.......
143579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
nuolematta
on suuri merkitys.."liian" suuret häpyhuulet luovat suuret halutkin miehelle joten ei niistä kannata murehtia
Minkäslainen pillu on mielestänne ruma, ja millainen ei... mielipiteitä..?
häpärit pysäytti minut siihen kohtaan,sillä kalu reagoi noihin häpäreihin
http://pillu.kiinnostaa.org/10.htm?
muuten se ei ole ihan semmonen kun unelmoin mutta häpärit näyttää herkulliselta,en kerenny tutkimaan enempää kuin vasta illemmalla jospa se unelma pillukin sieltä löytys
Kyllä vähän tökkäs kun oli muuten tosi miellyttävän näköinen nainen,hyvät rinnat,hyvän mallinen pullapylly,kasvotkii ihan ok,pillukarvat ajeltu,mut häpykumpu sellanen vanhan kansan mätäspillu,et oksat pois.
MInkälainen on vanhan kansan mätäspillu..?. :)
vanhan kansan mätäspillu on sellanen,ettenkö sanos vähän niin kuin muuhun runkoon nähden liian "lihava" siitä kummun kohalta!
Omaltani näytti tosi paljon..
Kiitos, nyt sitä kehtaa näytellä.. :)
munki pillu näyttää ihan tollaselta :P
Kaikki pimpit saa mut kiimasta sekasin! Jaksaisin nuolla/imee niitä loputtomasti.
mutta suurin merkitys on karvoituksella. Karvainen römpsä jää nuolematta ainakin minulta. Pieni viiru tai tupsu pillun yläpuolella on ok, mutta jos häpyhuulet ovat karvan ympäröimät niin ei sitä tee mieli lähteä lipomaan. Suurimmalla osalla nuorista naisista on haluttavan näköinen pillu, jos se vain on ajeltu.
viivapillu vai kookkaammat sisemmät häpyhuulet...onko väliä...?
kumpikin ihan ok joten ei niin suurta merkitystä onko viiva vai joku muu,kokonaisuus ratkaisee,pullea häpykumpu,karvoitus on ainakin mulle tärkeitä pointteja,nuolisin karvaista pillua vaikka koko päivän putkeen,yleensä mut sytyttää ja saa kuumaks jo karvoitus niin paljon että melkein unohdan muut seikat miltä pillu näyttää
ole niin väliä. Viivapillut ja isot häpyhuulet on kummatkin kivat.