minna

joko pohjoisen reissusta on toivuttu??
4412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei vielä, jalat tärisee vieläkin, olit niin ihana..

Äänestä

No vähitellen... ;)

Äänestä
  • se olikaan se hotelli? (ihan vaan varmistukseksi)

    Äänestä

  • huone no. kirjoitti:

    se olikaan se hotelli? (ihan vaan varmistukseksi)

    Voi kuule, unohdin sen hotellihuoneen numeron kun oli parampaa tekemistä meillä.. Jäikö sullakin tunteet elämään omaa elämääsi ja kaipaus rintaan polttava kuten mulla jäi... ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


levillä kirjoitti:

joko pohjoisen reissusta on toivuttu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu