Luovuta munasoluja

Hei naiset!

Luovutin munasoluja. Se oli helppoa. Suomessa on satoja naisia munasolu jonossa ja heidän hätä on suuri. Autetaan toisia kun voidaan. Soitto vain lapsettomuusklinikalle niin he kertovat lisää.
Ihanaa syksyä :)
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hiuskarvaakaan!!!! Minä olen omaa omaisuuttani, kukaan pässi ei minuun koske vastoin tahtoa. Lapsia on maailmassa ihan liikaa. Adoptoikoon lapsettomat jos lapsia niin kovasti haluavat.

Äänestä

Kyseessä on munasoluillasi tehtävä kansainvälinen bisnes, jossa ei ole kyse mistään herttaisesta kenenkään auttamisesta, vaan raakaa bisnestä. Haluatko todella, että sukusolusi juoksentelevat tuolla missä tahansa ja/tai niillä kasvatetaan raiskattavia lapsia pedofiileille ja muille kieroutuneille ?

Siis todellakin miettikää, ennen kuin luovutatte.

Äänestä
  • Maailmassa on adobtoitavia lapsia loputon määrä, eikä sukusoluilla tehtävä bisnes kestä päivänvaloa, siten kasvatetaan mm. ihmisten varaosalapsia loiseliitille.

    Äänestä

  • No ajatus toki kaunis, mutta oma lapsi siitä munasolusta todellakin tulisi. Sen ajatuksen kanssa en vaan pystyisi elämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niiskali3 kirjoitti:

Hei naiset!

Luovutin munasoluja. Se oli helppoa. Suomessa on satoja naisia munasolu jonossa ja heidän hätä on suuri. Autetaan toisia kun voidaan. Soitto vain lapsettomuusklinikalle niin he kertovat lisää.
Ihanaa syksyä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu