Bisnes

Veeruskako tuolla myy pikkareitaan?
http://www.mutteri.com/ad.php?ad_id=1320&group_id=5
5193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jollain keinolla ittensä elättää kun ponsorit on kaikonneet sen ulkomuodon vuoks.

Äänestä
  • Veeran pikkareita haluaisi haistella? Rasseko? Yök's!

    Äänestä

Kaikki haluu ostaa mun pissasia pikkareita 500000 eke pikkarit!

Äänestä

halulluun ostaa pikkarit veeruskalta

Äänestä

maksaa näköjää oha noita jotka imee pikkareit vaimojensakkii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


is bisnes !!!!!! kirjoitti:

Veeruskako tuolla myy pikkareitaan?
http://www.mutteri.com/ad.php?ad_id=1320&group_id=5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu