Seuratkaa minun kirjoituksiani
Tiedonantajan nettisivuilla
kun annan kommareille kunnon selkäsaunat
ja heylistävät vieläkin stalinia
vaikka minä ylistän Hitleriä ja Mannerheimia
eläköön sinivalkoinen Suomi
alas kommunismi!
Tiedonantajan nettisivuilla
kun annan kommareille kunnon selkäsaunat
ja heylistävät vieläkin stalinia
vaikka minä ylistän Hitleriä ja Mannerheimia
eläköön sinivalkoinen Suomi
alas kommunismi!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hei, hei. Älä anna meidä painaa mieltäsi. Anna vapauden tuulien kuljettaa itseäsi. Nauti tilastasi ja olostasi.
Vai onko niin, että kommunistit ovat ainoa ilosi ja elämäsi ravinto, ja että ilman meitä elämäsi olisi turhaakin turhempi. Harmi sinulle. Koita kestää. Me jatkamme Jurvassa.
Tuo on oikeasti minun mielipide, edellisessä vähän zoukkasin, juu now zouk.
kannattaa olla varovainen tuon feikki Työeläkeläisen (Työeläkeläinen.) kirjoituksiin. Hän kun saa orkut aina kun esiintyy toisten, tässä tapauksessa minun nikilläni vain lisäämällä pisteen perään. Hyi saatana millaista porukkaa! Taas olisi Aadolffin saippua pannuihin syötettävää vaan taitavat olla jo ruosteessa ja Aatukin itse hiiliä lapioimassa. Turhaan se Aatu niitä rehellisiä juutalaisia liikemiehiä sinne lykkäsi näyttää niitä olevan parempiakin kohteita. Toisaalta ottaen aatteen suosikit huomioon niin pirun kylmä Siperian koulutusleirikin saattaisi olla paikallaan, sinnehän vietiin suuri osa kaikista epäilyttävistä komuista oppimaan elämää paratiisissa.
Oikea Työeläkeläinen on ilman pistettä ja aina kirjautuneena eli näkyy sinisenä. Lankkusaitin valvonta näiden kopioiden suhteen on surkeaa, hieman suurempaa muuntelua tulisi vaatia kun on kyse feikeistä. Silti voitte käydä TA:n keskustelussa katsomassa. On hyvä toisaalta kun omaa mainostoimiston, eikös joku valittanut juuri siitä miten paljon eduskuntapuolueet joutuvat tuhlaamaan rahaa mainokseensa ja miten puolueohjelmatkin on tehty mainostoimistoissa. Nyt minulta säästyi pitkä sentti ilmaisesta mainoksesta.
Piste, tai ei, paraneeko kirjoituksen laatu siitä? Epäilee pistämätön Jurvan äijä.
minä olen pelkkä henkilötunnus. Muuta virkaa minulla ei ole ollut.
Pitäähän tämmönenkin palsta olla että elämässä olis jotain hupia. Tämä voittaa kirkkaasti huuhaa palstankin. Kyllä noilla muillakin politiikkapalstoilla on ylilyöntejä ja asiattomuuksia mutta tämä on ylivoimaisesti hulluin palsta... Millään toisella palstalla ei ole näin sekopäisiä juttuja, einareita, persereikiä ja lesbolinkkejä. Tämähän on oikeastaan hienoin palsta suomi24:ssä!