Kun on sanonta, heitä homo

voltti.
Kuinka homo tekee voltti lähdön kuin raveissa ikään;)))))

Onko täällä homoja kommentoimaan;)))))

Onko kukaan nähnyt homon tekemässä volttia:)))))
5372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pullollaan.:D

Äänestä
  • eikö tääl olekaan heteroi?

    Äänestä

kun enpä oo hoksannu kysyä seksuaalista suuntautumista niiltä joiden oon nähnyt voltteja hyppivän...

mites sitten semmonen sanonta ku "Juokse mutkia."
eik se liittys vähä niinku nuihin raveihin tai jtn...

mur

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viltti & Voltti kirjoitti:

voltti.
Kuinka homo tekee voltti lähdön kuin raveissa ikään;)))))

Onko täällä homoja kommentoimaan;)))))

Onko kukaan nähnyt homon tekemässä volttia:)))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu