Minä itse

Olen köyhä ja ruma. Myös haika rääpäle ja munani on 9cm täydessä juhlakunnossa... Mutta toivon voittavani lotossa, jos se tapahtuisi menisin ja ostaisin itselleni kuuman ja seksikkään nart... naisen.
Aahhh, olisi se elämää.
3453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos voittaisin niin kaikki miljöörääidit, kuluneet silikonit sais painuu marpellaan. Ite lähtisin tahitin saaristoon omistamallina pienellä purjeveneellää ja ... en tiedä kaikkee mitä mieleen tulis.ostaisin vaatteita jne.

Äänestä

AIDON VAI "FEIKATUN", PERUUKKIPÄÄN; "KEN ON HEISTÄ KAIKKEIN KAUNEIN, KEN ON HEISTÄ HERTTAISIN..."?

Äänestä
  • Itse luultavasti olisin sijoittanut n. 85% voitostani ja 10% käyttänyt jotenkin muuten viisaasti ja 5% olisin ostanut huvituksia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ugly-G kirjoitti:

Olen köyhä ja ruma. Myös haika rääpäle ja munani on 9cm täydessä juhlakunnossa... Mutta toivon voittavani lotossa, jos se tapahtuisi menisin ja ostaisin itselleni kuuman ja seksikkään nart... naisen.
Aahhh, olisi se elämää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu