Ovatko kaikkii porvariy

Siis Alex Stubbista,Kataiseen lähtien ? Miksi kaikki Kokoomuslaiset ovat homoja ?
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MUUT PUOLUEET HALUAVAT SUOMEEN MAAHANMUUTTAJIA JA SUOMALAISEN KULTTUURIN RAPPIOTA, HE TEKEVÄT SOTAVETERAANIEN SAAVUTUKSISTA PILKKAA!!!!

PALJONKO NAISIA TÄYTYY TULLA RAISKATUKSI JA ASUNTOJA RYÖSTETYKSI ENNEN KUIN KOKOOMUSLAINEN ALKAA SUOJELLA KANSAA MAAHNMUUTON ONGELMILTA JOITA ALENPIARVOISET JA KEHITTYMÄTTÖMÄT RODUT MAASSAMME AIHEUTTAVAT!

EUROOPPALAISET PELKÄÄVÄT KULTTURINSA PUOLESTA EI IHME JOS HITLERIN AJATUKSET SAAVAT KANNATUSTA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


homoja ? kirjoitti:

Siis Alex Stubbista,Kataiseen lähtien ? Miksi kaikki Kokoomuslaiset ovat homoja ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu