Ei toimi

arja-aulikki

Olen nyt yrittänyt45 minuuttia päästä uusituille veikkauksen sivuille, olisin vain tarkistanut miten tänään on veikkausella on onnistanut kustannuksellani. Haluan sanoa oikein ruman sanan näistä "uusituista" palveuista, kuitenkin nielen sen ja jatkossa pelaan ärrällä. Aiemmin niillä vanhoilla sivuilla pelasin veikkausta hyödyntäen hyvinkin runsaasti.
ps


en ole amatööri näissä ohjelmisto asioisa, mutta veikkaus on vai onko?
t.Raha menee rtahan luo

5

475

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nature!

      Minäkin yritin mennä uudestaan veikkaus sivulle, mutta ei vaan mee eteenpäin.

    • 15+16

      Veikkauksen uudet sivut ovat suorastaan käyttäjä vihamieliset. Montakohan miljoonaa niistä on maksettu jonkun kaverin taskuihin.

    • 3+8

      ei toimi, ei. väittää että salasana/tunnus on väärin, vaikka tasan tarkkaan on oikeat.

    • UUVATTI 45

      Tämä suomen "VEIKKAUS " on tehty vain siksi, että suomalaisia urpoja päästäisiin rahastamaan oikein kunnolla. Suomalaisethan lahjoittavat nytkin mielellään muutaman miljona euroa/per kierros pelatessaan LOTTOA.
      Lotostahan ei jaeta kuin 40 prosenttia . Veikkauksen sivujen ei tietenkään tarvi toimia , koska tällä organisaatiolla ei ole minkäänlaista tulosvastuuta. Kuka tahansa pystyisi luomaan systeemin jolla voidaan tahkoa rahaa. Jos lainsäädäntö ei tätä kieltäisi. Veikkauksellahan monopoli Suomessa, joka takaa sen , että
      "SUOMALAINEN VOITTAA AINA" . Pitäisköhän pelata myös välillä EUROBETTIÄ.

    • ljei

      niin tarkistin itsekin eilen ja en millään meinanut päästä kuin tänä aamuna vasta ja ku tajusin sen,et olen voittanut kenosta ja sekä lotosta,niin ei ole vaan voittoja tullut.ihme ku 10:stä oikein 8 kenossa,niin ei mitään voittoa ja jne.... nykyinen veikkaus on mennyt perselle kokonaan.nyt jos koskaan,niin valituksia sinne tekee jokainen ja urakalla tai alkaa kansa olla siinä pisteessä,et lopettaa pelaamisen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      132
      3023
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      7
      1517
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      220
      1336
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1191
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1161
    6. 37
      1031
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1012
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      967
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      954
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      887
    Aihe