Tällä palstallahan piti aloittaa uusi nousukausi, mutta eihän täällä ole tapahtunut mitään!
Hopi, hopi. Nyt äkkiä kirjoittelemaan. Aivan sama mitä kirjoitatte, kunhan kirjoitatte :=))
Mä voisin vaikka kirjoittaa, että onpas ollut hieno ulkoiluilma tänään...ja on vieläkin. Mitä mieltä muut ovat? :=))
Hopi, hopi. Nyt äkkiä kirjoittelemaan. Aivan sama mitä kirjoitatte, kunhan kirjoitatte :=))
Mä voisin vaikka kirjoittaa, että onpas ollut hieno ulkoiluilma tänään...ja on vieläkin. Mitä mieltä muut ovat? :=))
Vastaukset 13
Vanhimmat
Olet rasittava.
Ja mitenhän olen sinua rasittanut?
Sinä sitävastoin olet erittäin fiksu ja uskoisin että myös filmaattinen :=))
Muistatko miksi kahvikeskustelun palstalaiset siirtyivät aikanaan tänne tyhjälle lifestylepalstalle?
Syynä olit mm. sinä ja ystäväsi MOM, jotka sabotoitte kahvilassa kirjoittamista provoillasi ja mommin poistoilla. Sittemmin tulitte sitten tänne lifestylelle jatkamaan samaa. Mitäpä jos kokeilisit uudestaan kahvikeskusteluissa?
vieläkin jaksat musu "ystävätär". Älyäisit jo viimein lopettaa, ja ole nyt siellä kahvipalstalla ihan rauhassa, äläkä tule tänne minulle huutelemaan. Minulla ei ole aikomustakaan tulla "teidän" kahvipalstalle, koska en pidä monesta siellä olevasta tyypistä.
Siellä kun on niin paljon kaltaisiasi, eli liian tosikkoa porukkaa, joille palstaelämä on käynyt liian totiseksi. Eli ei enää eroteta mikä on todellista elämää ja mikä virtuaalia :=))
Kahvipalstalla on paskaa ja riidanhaluista porukkaa eikä siellä kukaan tervejärkinen viihdy!
Ystävättäresi enkä ole myöskään kahvipalstalla, mutta muistan hyvin käyttäytymisesi. Eipä näytä tavat typyllä muuttuneen. Missä typy, siellä ongelma.
...siellä myös analyyzi, Synnove, napander, jne.
miljoonanikki
Judkesta mustasukkaisena kierteelee hyljättyjen palstojen nurkkia
luita kaluten
muita pelotellen
puskista
muuten vaan kännissä
Ihanks totta?
Olenko onnistunut pelottelemaan jotakuta?
Mahtoko säikkyä kovastikin?
tuon paskan huuhaalta tännekin nurkkiin ruikkimaan
Jos sulla ylipäätään on niitä suhteuta ylläpitoon joilla aina kehut
niin bannauta tuo aivokääpiö joka pyrkii palstojen kunkuksi.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9360553
Tässähän alkaa tuntea itsensä ihan yli-ihmiseksi, kun mä pystyn hajoittamaan palstoja, ja raahaamaan toisilta palstoilta porukan minne haluan.
Kiitos vaan kovasti kaikille. Nyt vasta alan tiedostamaan kykyni :=))
Niin ja vielä yks asia unohtui. Suhteet ylläpitoon ovat melkoiset, joten varokaa! Voin kilauttaa Pekalle että laittaa bannin jokaiselle joka ryhtyy minulle kovin hankalaksi :=))
Tunne itseäsi yli-ihmiseksi. Sillä ali-ihminen olet ja sellaisena pysyt.
Täällä Selkämeren rannoillakin.Entäs siellä Oulussa?Taitaa typy joutua putsaamaan pihamaataan traktorilla;))Tundran talvi ei anna armoa..