Mervi Nykänen linnaan!

Matti Nykänen joutuu syyttömänä vankilaan! Mervi Nykänen, läski mamma sinne pitäisi tunkea. Onko kukaan samaa mieltä? Mervihän puukolla heilumisen aloitti!
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pakkohoitoon molemmat. Vankila ei paranna ketään. Se on aikansa elänyt, kuten raipat ja roviot.

Äänestä
  • MARTTYYRIMATTI KÄRSII KAIKKIEN PUOLESTA !

    Äänestä

  • . kirjoitti:

    MARTTYYRIMATTI KÄRSII KAIKKIEN PUOLESTA !

    Koska en tuominnutkaan. Siis jyrkkä EI! Eikä meillä siihen ole valtuuksia. Vai aijotko viedä Matin vankilasta, ominlupinesi ja piilottaa kotiisi. Mitä sinä sillä juopolla tekisit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mervi. N vitusta kirjoitti:

Matti Nykänen joutuu syyttömänä vankilaan! Mervi Nykänen, läski mamma sinne pitäisi tunkea. Onko kukaan samaa mieltä? Mervihän puukolla heilumisen aloitti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu