onneksi on tämä palsta...

saa nauraa kippurassa teikäläisten jutuille. ki..kiää..kiäh..kiäh.......KIIIIIIIIIIIIIIÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jeesus-Julistajien ,kanssauskovaisten tyhmillie "Jeesus Pelastaa" jutuille.

Äänestä
  • ateistien palsta, mutta täälläkin puhutaan enemmän Jeesuksesta. Tämä nimi on ylitse muiden...

    Äänestä

  • Kaikkialla, amen! kirjoitti:

    ateistien palsta, mutta täälläkin puhutaan enemmän Jeesuksesta. Tämä nimi on ylitse muiden...

    Ateismi on jumaluskon puute, joten kritiikki jumalista kuuluu juuri tänne. Tajuux? No et, sitä minäkin. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaatis kirjoitti:

saa nauraa kippurassa teikäläisten jutuille. ki..kiää..kiäh..kiäh.......KIIIIIIIIIIIIIIÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu