Huuhaan viimeiset 40 min

menossa. Okei. Kaikki hauskuus loppuu aikanaan. Hyvästi.
Ehkä joskus, jollain uudella palstalla?
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itku pääsee. Se oli niiiiin hyvä palsta.

Äänestä
  • hyvä palsta ennen viime yön mullistusta, nyt näyttäisi menneen tökkivämpään suuntaan. Eikö täällä ollut juuri elokuussa suuri luonnonmullistus. Muistelen kritiikkiä tulleen oma-minä-itse palstan tiimoilta. Minua se ei hivellyt eikä koskettanut, olinhan puskissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näkemiin. kirjoitti:

menossa. Okei. Kaikki hauskuus loppuu aikanaan. Hyvästi.
Ehkä joskus, jollain uudella palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu