Verottajan kannattaisi nyt todellakin kiinnittää erityishuomiota veropakolaisten bisneksiin , eivät varmasti maksa veroja Suomeen kun viettävät luksuselämää Thaimaalaisten, Afrikkalaisten ja Venäläisten kanssa.
Suomalaiset eivät halua ilmaiseksi orjatyövoimaksi noille ÄärioikeistolaisPerSuille, jotka ovat bolsevikkikokkareitten jatkepuolue ja Bilderbergin suunnitelma Suomen tuhoamiseksi.
Suomalaiset eivät halua ilmaiseksi orjatyövoimaksi noille ÄärioikeistolaisPerSuille, jotka ovat bolsevikkikokkareitten jatkepuolue ja Bilderbergin suunnitelma Suomen tuhoamiseksi.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kun HOKEE samoja asiota kymmeniä kertoja!
olisi paljon hyödyllisempää
Köyhyysrajan alapuolella. Korruptiohallitus rikkoo Suomen Perustuslakia ja jos Äärioikeistopersut saavat yhtään ääntä Suomen Perustuslailla pyyhitään takapuolta. Bilderbergin porukkaan kuuluvat Maanpetturipersut ovat Thaimaalaisten, Venäläisten ja yön mustien Afrikkalaisten kanssa lisääntyviä siirtomaaherroja, jotka ovat Bilderbergin hommissa haluamassa ilmaista orjatyövoimaa Suomen kansasta.
Vaan teettävät sen ilmaisilla orjilla, siksi heillä on aikaa olla täällä köyhiä huijaamassa, mutta hähää paljastukset tulivat hyvissä ajoin, kansa äänestää Vasemmistoa, joka on BilderbergVapaa!
Etelärannassa ollaan huolissaan PerSuista.
Vähän aikaa sitten sama anustappi mollasi vasemmistoa.
Paljonkohan tuo saa palkkaa EK:lta? Vai saako mitään?
vai ankeroinenko se oli
Kokkarepersut ovat Kataisen tie pääministeriksi, samaa Bilderberg sakkia kun ovat.
Kuten muutkin ihmiset.
Pohjattoman ahneet ja itsekkäät äärioikeistolaiset pummieliittiPersut ovat se viimeinen niitti Suomen arkkuun, jos saavat ääniä. Isänmaanpetturipuolue on häikäilemättömien veropakolaisten suojeluksessa, Bilderbergin sakkia.
Näyttävät suojelevan loiseliittiä, kun veropakolaiset saavat näköjään vaikka tappaa kansaa nälkään ilman , että puututaan.
Siksi Ei Persuille, vaan VASEMMISTOLIITTO on se puolue, joka ajaa oikeudenmukaisempaa Suomea kaikille suomalaisille.
Persut ovat äärioikeistolaisia huijareita, kokoomuksen jatkepuolue.