Paras vedonvälittäjä?

Fernando90

Mikä on kaikki aspektit huomioiden paras vedonvälittäjä? Luotettavuudessa Veikkausta parempaa voi olla vaikea löytää, mutta kun noi Veikkauksen kertoimet on muita heikompia. Itse haluaisin vedonvälittäjän olevan luotettava, mutta tarjoavan silti kilpailukykyiset kertoimet. Nettisivuston suomenkielisyys ei ole pakollista, joskin suotavaa.

1

717

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Veikkaaja_:

      Ei voi laittaa järjestykseen riippuu millä tavalla pelaat. oman kokemuksen mukaan summaisin näin. Kaikki on luotettavia.

      BET365 erinomainen paikka varsinkin livevetoon, luotettava ja hyvät kertoimet, hyvät valikoimat ja helppo rahaliikenne. Ei suomenkielinen. Hyvä paikka pelaajalle, joka tykkää pelata monella tavalla (1x2, tasoitusvedot jne)

      PINNACLE Todella hyvät kertoimet ja tasoitusvedot. Isoilla pelaavien paikka Hieman hankala käyttää. Ei suomenkielinen.

      BETSSON, UNIBET, NORDICBET Tasaista laatua suomalaisille asiakkaille, itse suosin Betssonia, mutta on kyllä ihan makuasia. Hyvät aloitusbonukset ja helppo käyttää.

      SPORTINGBET Ihan ok, mutta panosrajoitukset ja pelirajoitteet tulee kyllä nopeesti jos voittaa tasaisesti, Suomenkielinen. Huonot kertoimet, siis ei taidakaan olla ok.

      Kannattaa tutustua ja valita sitten oma suosikki, mikä alkaa tuntua parhaalta, itse pelaaan Pinnaclella, Bet365lla ja Betssonilla enimmäkseen

      Kato lisätietoja vaikka tuolta
      http://www.fc-veikkaus.blogspot.com/

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 75
      1101
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1004
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      958
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      547
    Aihe