Sdp Vs paskalaki

Onko todellakin totta, että Sdp ei ole muun opposition puolella vastustamassa tuota turhaa paskaa paskalakia?
4273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Korppi ei korpin silmää puhkaise, ympäristöministeriön virkamiehet on sdp:n jäsenkirjan omaavia kansalaisten kiusaajia, ihan odotettua ettei pääpiru puutu tähän järjettömään asetukseen.
SDP on suomen pahin mätäpaise.

Äänestä

Viekkaastipa kepu alkaa pestä porvarihallituksen paskakuvaa vaalien lähestyessä.

Äänestä
  • aloitettiin Jäätteenmäen toimesta ja jatkuu kiviniemen hallituskaudella. Ihmeellistä eikö!

    Äänestä

pitää paikkansa sdp on mätäpaise

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haiskahtaa kirjoitti:

Onko todellakin totta, että Sdp ei ole muun opposition puolella vastustamassa tuota turhaa paskaa paskalakia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu