SaPKo ja K-Laser tulevat pelaamaan satavarman tasurin! lopputulos 3-3 varsinaisen peliajan jälkeen, nyt jos koskaan Veikkaukselta rahat pois!
Maanantain Mestis!
vetoveijari
4313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
vetoveijari kiittää! toivottavasti joku fiksu peesasi tämän! =)
Tuli ihan Stadin Tepi mieleen tuosta vihjeestä. Tepikin heitti aikoinaan näitä perustelemattomia vihjeitä ja sitten jos kerran vuodessa joku vihje osui, niin Tepi laskeutui palstalle kehumaan itseään.
Mutta olihan tuo 3-3 silti hyvin haettu et sillei hei!
Oikean kirjautuneen Tepon vihjeillä jättikertoimiset rivitkin osuivat käytännössä joka kerta. Vielä kun saisi Tepon houkuteltua takaisin jollain konstin. Nyt täällä on vain näitä sika-kyöstejä, jotka ovat kaikki enemmän tai vähemmän pihalla vedonlyönnistä.
se oli päivän paras vitsi! stadin marakatti kuuluu kyöstin ja robinhon kanssa samaan sarjaan eli häviäviin vedonlyöjiin