Joku ..vitun ranskalainen

Jyp reakoi loukkaantumisiin, kuten ammattilaisjoukkueen kuuluukin, eikä jää amtöörimäisesti parkumaan, kuten jossain nimeltä mainitsemattomassa rupusakissa on tapana. No, eipä Jyppi jumbona olekkaan, kun on hiukan kulttuuria ja taitoa hoitaa asioita.
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No joo. Seppänen siellä hallituksessa heiluttaa isoa nuijaa:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulossa Jypiin kirjoitti:

Jyp reakoi loukkaantumisiin, kuten ammattilaisjoukkueen kuuluukin, eikä jää amtöörimäisesti parkumaan, kuten jossain nimeltä mainitsemattomassa rupusakissa on tapana. No, eipä Jyppi jumbona olekkaan, kun on hiukan kulttuuria ja taitoa hoitaa asioita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu