Täällä näyttää olevankin aikamoista rohveettaa ja näkijää ja siksi tulin tänne kyselemään, kun itellä ei oo minkäänlaisiä lahjoja. Kysymys on varmasti helpoimmasta päästä mitä tällä palstalla käsitellään, nimittäin, olisin kiitollinen jos joku näkijä sattuisi näkemään loton tai vikingloton oikeat merkit mille tahansa kierrokselle. Uskon että täältä löytyy riittävästi taikauskoisia joilla on riittävästi yliluonnollisia näkijän kykyjä. Kiitos etukäteen.
Merkeistä
Ruben Oskar
10432
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
toimenkuvaan ei kuulu positiivisten asioiden profetoimin.
Anteeksi vaan, mutta profeettojen toimenkuvaan ei kuulu LAINKAAN ko. asioiden esille tuominen. Sillä hetkellä, kun ihminen lähtee lottonumeroitansa palvomaan, ollaan astuttu yli Jumalan palvelemisen, johon kuuluu Jumalan huolenpito OMISTAAN.
Itse elelen työmarkkinatuella, ja mukavasti menee, kiitos taivaallisen huolenpidon!!!
7,2milliä meni Kalajoelle.
Mikäli lottonumeroita kysyvä olisi erittäin harvinainen että, voitettuaan tekisi niinkuin Raamatussa
käsketään,antaisi rahat köyhille.
Olisiko silloinkin profeettojen kieltäydyttävä numero etiäisistä?
No sehän olisi hienoa, jos noin tekisi.
Itse en usko Jumalan katsovan suopein silmin lottoamista.
Olen jo jonnekin tänne vaahdonnut mammonan palvonnan ja levollisen huolettomuuden eroja.
Jos kiinnostaa, voit katsoa Matt.6:19-34
Mutta onpas mukava, kun joku juttelee!
Ei Herra mitään rahakasoja näytä!
0728461
0....? Missäs lottorivissä 0 esiintyy?
11,24,16,33,1,2,4
Kuvaan miten näin: Tumma tausta, värikäs nauha joka oli sekaisessa kasassa josta nauhan pää nousi ylös.
nauhassa oli numeroita, alkupään 2-3 numeroa näin selvästi mutta muut häipyivät kiertyneen nauhan sotkuun. Ajattelin ettei ole sallittua omaksi hyödykseen katsoa ja nähdä näitä.
Nauha oli kuten se käärme siinä itämaisessa käärmeenlumoojan huilujutussa.