ja on omalla paikallaan sarjataulukon viimeisenä.
HeKi hävisi taas
5
334
Vastaukset
- hummeri--tenho
SaPaKe hävisi kotiottelunsa samoin numeroin KooKoolle (2:kaksi-3:kolme), mutta HeKiä vastaan KooKoo joutui pelaamaan 19:toista sekuntia pitempään saadakseen voittomaalin.
SaPaKe ei ole omalla paikallaan sarjataulukossa.- mies savosta
Kun sen kuuluisi pelata NHL:sä ja HeKin jossain maakuntasarjassa. Nykyinen Suomi-sarjakin olisi heille liikaa.
- mies savosta
mies savosta kirjoitti:
Kun sen kuuluisi pelata NHL:sä ja HeKin jossain maakuntasarjassa. Nykyinen Suomi-sarjakin olisi heille liikaa.
KooKoo-HeKi ottelun tuomareilla oli ilmeisesti SaPKo-lasit päässä, kun he eivät nähneet KooKoo-pelaajan tekemää törkeää telomista.
Tarkoitat NHL-lyhenteellä tietysti Naisten HarrasteLiigaa. - RAVistin.
mies savosta kirjoitti:
KooKoo-HeKi ottelun tuomareilla oli ilmeisesti SaPKo-lasit päässä, kun he eivät nähneet KooKoo-pelaajan tekemää törkeää telomista.
Tarkoitat NHL-lyhenteellä tietysti Naisten HarrasteLiigaa.noloa ja säälittävää vain 2 pisteen arvoista räpeltämistä, jonka on saavuttanut nykykunnollaan ja majaileen sarjan viimeisenä odottamassa laskeutumista Suomi-neitien sarjaan sukkahousuineen. Tekosyitä olette aina hakeneet häviöillenne ja nyt jo tässävaiheessa haette sen normaalin tuomarikortin itkujenne eteen.
NHL-lyhenne = Nuoret Heinolan lusupöksyt
- MasterHost.
ja tietenkin siksi SaPKo on sarjataulukon kärjessä ansaitulla paikalla. SaPKo on niin ylivoimainen, että pian alkaa tulemaan luovutusvoittoja tiuhaan tahtiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481987Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 661104
- 221017
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73926Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907