Eläköön suuri johtaja Kim Jong Un

1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pojasta polvi paranee eli kim jong un näyttää koko maailmalle mitä on kunnon kommunismi.sääliksi käy p korean kansaa joka joutuu olemaan malliesimerkki.eihän siellä ole kohta kun armeija sekä puolue koska muut on kuollu nälkään.kertokaas nyt suomi korea seura kuinka väärässä mä olen vai onks teilläkin myötätuntonälkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timppa tam kirjoitti:

http://www.ts.fi/online/ulkomaat/165308.html

ELÄKÖÖN ELÄKÖÖN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu