Tervehdysh''''

-Kirahvini herätti heti aikaisin aamusta ja antoi märän pusun...
-Kiltti se onpi ja hiaroo yöllä selän kuntoon...
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on sulla pitkäkaulainen vaimo? Onko jalat kuitenkin lyhyet? Hankala yhtälö.

Äänestä
  • -ääh, tota?
    -hää oon hieman hidas, mutta muuten antavainen.. ,-))

    Äänestä

  • visukinttu-tre kirjoitti:

    -ääh, tota?
    -hää oon hieman hidas, mutta muuten antavainen.. ,-))

    se hitaus mitään, jos on muuten täydellinen.
    Saatpahan kehua itseäsi miten nopea olet, kun on edes yksi hitaampikin joukossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


visukinttu-tre kirjoitti:

-Kirahvini herätti heti aikaisin aamusta ja antoi märän pusun...
-Kiltti se onpi ja hiaroo yöllä selän kuntoon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu