Vuoden yrittäjä

Kuka Tai ketkä on ny Ikaalisten vuoden yrittäjii?
5832
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vatulan likka sai kultasen prenikan. Onneksi olkoon.

Äänestä
  • kuka vatulas mitää saanu ole ???

    Äänestä

mutta ihmettelen valinta kriteereitä,millä vuoden yrittäjät valitaan..tämän vuoden valinta meni kyllä alta riman!ymmärtäisin jos nykyinen valinta pitäisi työntekijöitä ihmisinä,mutta kun ne tuntuvat olevan "välttämätön pakko"

Äänestä

Vuoden ovat taas yrittäneet.... vaan ei mitään saada aikaseks..

Äänestä
  • joo kuoleva yritys se on. tyäntekijöitä kourallinen ja toimihenkilöitä lähes saman verran. siporexille pitäs vaihtaa koko johto nehän on täysin kyvyttömii hankkimaan uusia talokauppoja. mut ei tarvii välittää ku iso konserni maksaa niiden palkan. elementit palautetaan takas tehtaalle ku on niin huonoo kamaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


9+16 kirjoitti:

Kuka Tai ketkä on ny Ikaalisten vuoden yrittäjii?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu